Beyonce shpenzon mijëra dollarë vetëm për çizmet

17 dhjetor 2017 | 12:24

Manisë së VIP-at të Hollywoodit për shpenzime marramendëse, të cilat i shërbejnë përmirësimit të imazhit të tyre, duket se nuk i ka shpëtuar as këngëtarja me famë botërore, Beyonce.

Në një set fotografish të publikuara në rrjetin social “Instagram”, këngëtarja 36-vjeçare, Beyonce, shfaqet e veshur me çizmet me gurë Svarovski, të cilat i ka kombinuar me një palë xhinse të shkurtra dhe një bluzë me krahë të shkurtër.

Çizmet me gurë Yves Saint Laurent, të veshura nga Beyonce, kushtojnë mijëra dollarë.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Bella Hadidi është super modele ndërkombëtare, fytyrë e kompanisë kozmetike…