Harrohet ndeshja e NBA-s, të gjithë sytë në drejtim të Bella Hadidit

17 dhjetor 12:23

Bella Hadidi është super modele ndërkombëtare, fytyrë e kompanisë kozmetike “Dior” dhe shumë angazhimeve artistike.

Por, asnjëherë nuk kemi menduar se është tifoze e “zjarrtë” e basketbollit të zhvilluar në NBA. Të enjten në mbrëmje Hadid ishte e pranishme në ndeshjen e New York Knickst dhe Los Angeles Lakers dhe duke gjykuar nga imazhet që kanë dalë, duket se ajo është argëtuar tejet mase.

Modeluesja ishte i shoqëruar me Justine Skye dhe u pa teksa brohoriste. Në një moment, Hadidi madje u hodh nga karrigia dhe u gjunjëzua në tokë.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Nënkryetarja e Lëvizjes Vetëvendosjes! dhe deputetja, Fatmire Kollçaku ka bërë…