Ali Ahmeti në kullën e Lahi Brahimajt

08 janar 2019 | 14:15

Ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës dhe gjenerali i UÇK-së, Lahi Brahimaj, ka pritur në odën e tij liderin e Bashkimit Demokratik për Integrim (BDI), Ali Ahmeti.

Brahimaj në llogarinë e vet në “Facebook” ka postuar disa fotografi me Ali Ahmetin.

https://www.facebook.com/100000192153493/posts/2494900773859637/

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
KF Gjakova pasi riktheu katër futbollistët Leonard Ndreca, Dafnis Brahimaj,…