Ali Ahmeti në kullën e Lahi Brahimajt

08 janar 14:15

Ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës dhe gjenerali i UÇK-së, Lahi Brahimaj, ka pritur në odën e tij liderin e Bashkimit Demokratik për Integrim (BDI), Ali Ahmeti.

Brahimaj në llogarinë e vet në “Facebook” ka postuar disa fotografi me Ali Ahmetin.

Gepostet von Lahi Brahimaj am Dienstag, 8. Januar 2019

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
KF Gjakova pasi riktheu katër futbollistët Leonard Ndreca, Dafnis Brahimaj,…