Aliu: Dalja ka tejkaluar çdo votim të brendshëm në Vetëvendosje

21 janar 2018 | 16:22

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Liburn Aliu, ka thënë se dalja në zgjedhjet për kryetar të kësaj lëvizje është më e madhja ndonjëherë.

“Nga vizitat që jam duke bërë gjithandej nëpër vendvotime dhe nga informatat që po më vijnë nga qendrat e LV-së, nga shifrat e daljeve në votime deri më tani është tejkaluar cilido votim i brendshëm në lëvizje. Reformës së shumëkërkuar organizative po i hapet rruga”, ka shkruar ai në llogarinë e vet në “Facebook”.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë, afër Qendrës…