Alvesi, afër Atleticos

04 korrik 18:01

Mbrojtësi veteran i Brazilit, Dani Alves është afër kalimit në skuadrën e Atletico Madridit.

Pas largimit të Juanfran nga Atletico, 36-vjeçari po shihet si një zëvendësues ideal. Lajmi është bërë i ditur nga “Marca”.

Alvesi në të kaluarën ka luajtur për Barcelonën dhe Sevillan në La Liga, Juventusin në Seria A dhe Bahian në Brazil.

/Epoka e re/

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Pas një viti larg Torinos, Gianluigi Buffon është rikthyer në…