Amber Rose flet për marrëdhënien me Kanye Westin dhe e krahason atë me Wiz Khalifan

31 janar 14:41

Amber Rose ka qenë së fundmi e ftuar në podcastin “Sofia with and F” ku ka folur për marrëdhënien e saj me Kanye West dhe ka bërë një krahasim mes tij dhe Wiz Khalifas.

Kanye West dhe Amber Rose u takuan në vitin 2008 dhe menjëherë pas ndarjes reperi filloi lidhjen me Kim Kardashain, e Rose nga ana tjetër u martua me Khalifan.

Amber, e cila ka qenë një valltare, këngëtare, modele dhe stiliste, u bë më e njohur kur ishte modele e këpucëve të Kanye Westit në bashkëpunim me Louis Vuitton.

 

Pasi marrëdhënia e Rose me Kanye përfundoi, ata filluan të bënin një grindje në Twitter.

Më pas Kanye u përgjigj duke i thënë se i duhet të pastrohet 30 herë për t’u përfshirë me Kimin, pas ndarjes nga Rose.

Gjatë intervistës, prezantuesja e pyeti atë se kë do të zgjidhte mes Kanye dhe Wiz.

“Wiz”, tha Rose duke qeshur. “Kjo nuk është as një pyetje. Mendoj se njerëzve u pëlqen të pyesin për marrëdhënien tim me Kanye, por ndodhi para 13 viteve”.

“Ndjehem sikur njerëzit janë të fiksuar pas Kanye dhe meje sepse ishte një kohë e shkëlqyer në kulturën pop, por në jetën time personale, nuk është e rëndësishme”.

Image

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Partia Demokratike e Kosovës (PDK) ka bërë me dije se…