Angela Martini publikon video të ‘nxehtë’+18

20 prill 15:39

Shqiptarja Angela Martini vazhdon të jetë po aq e bukur dhe e zjarrtë sikur në fillimet e karrierës, ani pse ajo tanimë është edhe autore e një libri.
Angela është e martuar, por kjo s’ka qenë pengesë që ajo të ndjekë lirshëm hobet dhe ato që i ka dashur në jetë.

Hiq më larg se mbrëmë ajo ka postuar një video në të cilën u shfaq tepër e ‘nxehtë’.

Bashkëshorti saj madje nuk është aspak xheloz, ndaj edhe Angela është kaq e lirshme në rrjetet sociale.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Chelsea, Real Madrid dhe Manchester City rrezikojnë përjashtimin nga edicioni…