Angelina Jolie, e mahnitshme

15 janar 12:30

Angelina Jolie kohët e fundit ka qenë subjekt i thashethemeve për një romancë të mundshme me një regjisor kamboxhian, por spekulimet janë hedhur poshtë nga një burim i afërt i saj.

Por Jolie ishte e sigurt se do të kthente shumë koka, pasi mori pjesë në çmimet e kritikëve të filmit, me një fustan mahnitës të bardhë që i vuri në dukje edhe tatuazhet e shumta.

Aktorja 42 vjeçare dukej hyjnore teksa u paraqit në tapetin e kuq me fustanin e bardhë, me takat e larta të argjendta dhe me buzët e kuqe.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Këngëtarja shqiptare Dua Lipa ka arritur një sukses të jashtëzakonshëm…