Angelina Jolie e pranon se e humbi pak veten pas ndarjes nga Brad Pitti

07 tetor 2019 | 11:14

Angelina Jolie ‘humbi veten pak pas divorcit’. Ylli i Maleficent u nda nga Brad Pitti në vitin 2016 dhe ajo pranon se nuk e njohu veten me të gjitha ato që ndodhën.

“Nuk e di se çfarë mban fati im, por ajo për të cilën jam e bindur është se jam në një periudhë tranzicioni, si kthim në rrënjët e mia, një kthim në veten time. Sepse unë e kisha humbur veten pak”, ka thënë ajo për revistën franceze “Madame”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Një nga vendet më të mira që duhen vizituar në…