Angelina Jolie shoqërohet nga fëmijët e saj në kampin e refugjatëve

31 janar 10:40

Ylli i Hollywoodit, Angelina Jolie, ka zhvilluar një vizitë në kampin e Zaatarit në Jordan.

Ajo ka marrë me vete edhe dy fëmijët, Shiloh, 11 vjeç dhe Zahara, 13 vjeçe.

Jolie ka bërë me dije se ishin fëmijët e saj që i kërkuan ta shoqëronin dhe t’i takonin familjet siriane të cilat janë larguar nga vendi i tyre për shkak të luftës shtatë vjet më parë.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kim Kardashiani, e cila mbetet një nga femrat më të…