Anglia mbyll pjesën e parë të ndeshjes në epërsi ndaj Serbisë

16 qershor 2024 | 21:59

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes mes Anglisë dhe Serbisë, e vlefshme për Kampionatin Evropian.

45 minutat e parë në Gelsenkirchen u mbyllën në epërsi minimale 0:1 të Anglisë.

Ishte Jude Bellingham që shënoi golin e vetëm të ndeshjes në minutën e 13-të të takimit.

Një harkim i Bukayo Sakas e gjeti kokën e mesfushorit të Real Madridit i cili e dërgoi topin në rrjetë.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Nga North.Realities-REL Në fund të vitit 2022, u publikuan raporte…