Anita Haradinaj moderatore në Top Channel, ky është emisioni që do ta udhëheqë

29 gusht 23:10

Anita Haradinajn së shpejti mund ta shohim në ekranin e “Top Channel” si moderatore, shkruan blic.

Psa një sezoni në Kosovë, emisioni “VIP Dado” do të realizohet në Shqipëri nën logon e “Top Channel”.

Gjërat që nuk i dinit për variçet “VIP Dado” është emision i cili në qendër ka fëmijët dhe personazhet e njohura nën rolin e kujdestarëve të fëmijëve, tani pritet që të vij në bashkëpunim me ‘E diell’ në Top Channel, çdo të diele.

Pra çdo të diele do të shohim personazhe të njohura duke u kujdesur për fëmijët dhe nën udhëheqjen e Anita Haradinajt dhe Ed Manushit.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Dhurata Dora njihet si njëra nga këngëtaret me të kërkuara…