Ann-Kathrin, ‘goli’ më i bukur i Mario Gotzes! (Foto)

13 mars 2019 | 17:09

Milano në këmbët e Ann-Kathrin Gotze. Partnerja e Mario, sulmuesit gjerman të Borussias së Dortmundit, ka mbërritur në Itali për shkak të disa aktiviteteve që lidhen me Javën e Modës në kryeqendrën e Lombardisë.

Ann-Kathrin, me buzëqeshjen e saj të ëmbël dhe fizikun e mrekullueshëm është një bukuri autentike teutone, që ka rrëmbyer zemrën e kampionit të botës në vitin 2014.

Për disa ditë ajo konsiderohet “mbretëresha” e rrugëve të Milanos.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
KB Golden Eagle Ylli ka paraqitur për regjistrim lojtarin ndërkombëtar…