Antonela : Më pëlqejnë meshkujt mbi 40 vjeç kanë eksperiencë seksuale

20 shtator 13:33

Ish-konkurrentja e Përputhen, Antonela Berisha u përgjigj me “po” kur u pyet “A duhet të lejohen meshkujt e femrat mbi 40 vjeç në klube nate?”.

Antonela deklaroi se i pëlqejnë meshkujt mbi 40-vjeç, pasi kanë inteligjencë dhe eksperiencë seksuale.

“Unë personalisht i pëlqej meshkujt 40, mund të më ngacmoni lirisht, kanë çdo lloj eksperience, kanë inteligjencë, kanë eksperiencë seksuale. Ka shumë 40-vjeçar seksual që presin akoma”, tha ajo.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Në Klinikën Emergjente gjatë muajit gusht kanë kërkuar ndihmë mjekësore…