Aplikacioni i ri mundëson transferimin më të shpejtë të fotove nga telefoni në kompjuter

15 shkurt 23:27

Microsoft sot ka lansuar një aplikacion të ri të quajtur ‘Photos Companion’ për iOS e Android, i cili është i dizajnuar për ta bërë më të shpejtë transferimin e fotografive nga telefoni në kompjuterë.

Ky aplikacion i ri i Microsoftit është lansuar sot për sistemin operativ iOS dhe Android, transmeton koha.net.

Ekipi i fotove i Microsoftit është duke punuar qe disa muaj në këtë aplikacion, i cili lidhet direkt me aplikacionin e fotove në Windows 10.

Ky aplikacion nuk është edhe për ata që përdorin OneDrive, pasi ato automatikisht ruhen në të gjithë platformën, por këtë aplikacion Microsoft e ka dizajnuar fillimisht për studentë.

Klikoni këtu për ta shkarkuar ‘Photos Companion për iOS, e këtu për Android.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Reperi Arian Agushi, i njohur me emrin artistik Gold Ag,…