Gold AG dhe Hysni Klinaku publikojnë këngë së bashku (Video)

15 shkurt 2018 | 23:24

Reperi Arian Agushi, i njohur me emrin artistik Gold Ag, i ka bashkuar forcat me këngëtarin Hysni Klinaku dhe sot e kanë publikuar këngën e tyre më të re me videoklip, të titulluar “Djali i Ushtarit”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Disa nga aktivitetet e 10 vjetorit të Pavarësisë së Kosovës,…