Arbenita ‘ngacmon’ ndjekësit, pozon duke zbërthyer xhinset

15 janar 02:29

Modelja e njohur, Arbenita Ismajli, është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Ajo shpesh ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e përditshme, duke rrëmbyer vëmendjen me paraqitjet e saj.

Së fundmi, Ismajli është shfaqur në një pozë mjaft provokuese në llogarinë e saj në Instagram.

Ajo është shfaqur me një kostum të brendshëm dypjesësh, të veshur me një palë xhinse.

Pëlqimet dhe komentet e shumta nga ndjekësit nuk kanë munguar, shumë prej të cilëve e kanë komplimentuar për vijën trupore.

Arbenita Ismajli përndryshe vazhdon të jetë në lidhje me reperin e njohur të estradës, Fero.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Dua Lipa ishte mbretëresha e padiskutueshme e muzikës pop në…