Arbenita provokon fansat në pozat e fundit

19 janar 11:52

Provokuese në pozat e fundit, e gjithë vëmendje tek e dashura e

E dashura e reperit Fero, Arbenita Ismajli, merr vëmendjen e të gjithë fansave sapo bën një postim në rrjetet sociale. E kështu ka ndodhur edhe së fundmi.

Bukuroshja brune ka ndarë me fansat dy fotografi ku shfaqet mjaft joshëse, e ka venë në fokus gjoksin.

Provokuese në pozat e fundit, e gjithë vëmendje tek e dashura e

Në postimin e fundit që ka bërë e shohim në një ambient të mbyllur, me fustan ngjyrë të bardhë dhe flokët e kapura.

Nga prapaskenat e fotosesioneve të ndryshme, modelja poston fotografi e cila shfaqet atraktive dhe komentohet vazhdimisht.

Provokuese në pozat e fundit, e gjithë vëmendje tek e dashura e

Provokuese në pozat e fundit, e gjithë vëmendje tek e dashura e

Provokuese në pozat e fundit, e gjithë vëmendje tek e dashura e

Provokuese në pozat e fundit, e gjithë vëmendje tek e dashura e

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Botox? Jo faleminderit”. Jennifer Lopez e theksoi këtë në rrjetet…