Jennifer Lopez poston videon dhe i përgjigjet akuzave “Botox? Jo faleminderit”

19 janar 11:47

“Botox? Jo faleminderit”- Jennifer Lopez poston videon dhe i

Botox? Jo faleminderit”. Jennifer Lopez e theksoi këtë në rrjetet sociale duke iu përgjigjur “akuzave” të disa prej ndjekësve të saj se ka ndërhyrë në fytyrë.

“Botox? Jo faleminderit”- Jennifer Lopez poston videon dhe i

“Kjo është fytyra ime. Unë kurrë nuk kam bërë botox ose injeksione ose operacion!”, shkruan ylli i popit dhe aktorja, 51 vjeç, pasi postoi një video, duke treguar fytyrën e saj pa grim.

Po ashtu, ajo promovoi një nga produktet e reja të kujdesit të lëkurës në linjën e saj të bukurisë.

“Mos e humbni kohën duke u munduar të ulni të tjerët … jini pozitivë”, këshillon JLo.

“Botox? Jo faleminderit”- Jennifer Lopez poston videon dhe i

“Botox? Jo faleminderit”- Jennifer Lopez poston videon dhe i

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kandidati për deputet i Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), Ferat…