Ariana Grande, femra më e ndjekur në “Instagram”

28 shkurt 2019 | 11:21

Selena Gomezi nuk është më femra më e ndjekur në “Instagram”, pasi ia ka zënë vendin një tjetër këngëtare. Zyrtarisht është Ariana Grande.

Kjo e fundit ka 146 258 213 ndjekës, ndërsa Gomezi 146 257 849, pra mbi 300 profile më shumë që e ndjekin.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Adele është fotografuar si rrallëherë në festën e Jay-Z dhe…