Ariana Grande gjatë këtij muaji sjell këngën e parë

12 prill 2018 | 10:43

Kënga e re e Ariana Grandes do të publikohet gjatë këtij muaji.

Këngëtarja 24-vjeçare lanson këngën e parë nga albumi i saj i ri më 27 prill, ka raportuar “Variety”.

Ajo në këtë projekt ka bashkëpunuar me Max Martin, Savan Kotecha dhe Pharrell Williams.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ministri i Arsimit, i Shkencës dhe i Teknologjisë, Shyqiri Bytyqi,…