Arinjtë hynë në veturë, hanë 49 çokollata

23 nëntor 2018 | 11:20

Një adoleshente e Karolinës së Veriut e xhiroi një familje arinjsh kur hyri në veturën e saj dhe hëngri 49 çokollata, të cilat po i shiste për një mbledhje fondesh.

“E ktheva kokën dhe e pashë që dera e veturës ishte e hapur”, ka deklaruar Thurmond.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ta përjetosh moshën 102-vjeçare është një arsye e mirë për…