Arrestohen 6 persona, kapen duke luajtur bixhoz

30 shtator 14:08

Gjashtë persona janë arrestuar në Pejë, pasi janë hasur duke luajtur bixhozi.

Gjatë bastisjes së lokalit janë gjetur topa me numra dhe disa chipa.

Të gjitha këto gjësende janë konfiskuar si dëshmi.

Janë arrestuar gjashtë të dyshuar meshkuj K-shqiptarë, të cilët janë hasur duke luajtur bixhozi. Gjatë bastisjes së lokalit janë gjetur topa me numra dhe disa chipa. Të gjitha këto gjësende janë konfiskuar si dëshmi. Me urdhër të prokurorit të dyshuari janë liruar në procedurë të rregullt”

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Vetëm gjatë tetë muajve të parë të këtij viti Institucionet…