Arrestohen shtatë persona për posedim narkotikësh

13 korrik 11:44

Në rajonin e Prishtinës, Gjilanit dhe Gjakovës në 24 orët e fundit Policia e Kosovës ka arrestuar shtatë persona për posedim të substancave narkotike.

Njëri nga të arrestuarit është dërguar në mbajtje, ndërsa gjashtë të tjerët pas intervistimit nga prokurori janë liruar me procedurë të rregullt.

/Epoka e re/

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Bardhyl Mahmuti Reagim ndaj fjalës së Mustafa Nanos në Beograd…