Arrestohet një burrë në Rahovec, ushtroi dhunë ndaj gruas

24 prill 2024 | 08:48

Është arrestuar një burrë ne Rahovec, pasi i njëjti ka ushtruar dhunë psikike dhe fizike ndaj gruas me të cilën bashkëjeton që tetë vite.

I dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

“Rahovec 23.04.2024-11:30. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që, i njëjti ka ushtruar  dhunë psikike dhe fizike ndaj viktimës femër kosovare me te cilën bashkëjeton qe tetë  vite. Viktima ka pranuar tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit pas intervistimit i dyshuari dërgohet në mbajtje”, thuhet në njoftim.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Mbi 100 protestues pro-palestinezë që protestonin kundër mbështetjes amerikane për…