Arrihet marrëveshja për rikthimin e Neymarit në Barcelonë

29 gusht 2019 | 16:44

Neymari do të jetë lojtar i ri i Barcelonës. “Sky Sport Italia” raporton se marrëveshja në mes Paris Saint-Germain dhe Barcelonës për rikthimin e yllit brazilian në “Camp Nou” është arritur.

Barça për 27-vjeçarin do të paguan një shumë të lartë parash dhe ka ofruar shërbimet e Jean-Clair Todibo dhe Ivan Rakitiqin, derisa ende nuk është vendosur për Ousmane Dembelen.

Neymari ishte larguar nga Barcelona dy vjet më parë për shifrën rekord prej 222 milionë euro.

/Epoka e re/

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Autoritetet kompetente të arsimit në Kosovë, kanë thënë se janë…