Arsenal-United, formacionet zyrtare

10 mars 2019 | 17:14

Në orën 17:30 fillon derbi i Premier Ligës në mes Arsenalit dhe Manchester United. Për Arsenalin titullar është Granit Xhaka, kurse Shkodran Mustafi është në bankën rezervë.

Formacionet zyrtare

Arsenal: Leno, Maitland-Niles, Sokratis,Koscielny, Monreal, Kolasinac, Xhaka, Ramsey, Ozil, Aubayemayg, Lacazette.
Manchester United: De Gea, Young, Lindelof, Smalling, Shaë, Matiq, Fred, Pogba, Dalot, Lukaku, Rashford.

/Epoka e re/

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Qëndrimi i Shteteve të Bashkuara të Amerikës (ShBA) dhe Bashkimit…