Arsenali e ka seriozisht për Zahan

12 korrik 11:08

Arsenali është i vendosur që ta blejë Wilfried Zahan, duke i ofruar Crystal Palace 40 milionë paundë dhe tre lojtarë.

Sipas “The Sun”, londinezët janë gati të privohen nga Chambers Calum, Mohamed Elneny dhe Carl Jenkinson në një përpjekje për ta arritur marrëveshjen me Crystal Palacen.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Arsenali është i vendosur që ta blejë Wilfried Zahan, duke…