ART MOTION tani edhe në Pejë

19 janar 2018 | 13:31

Pas një punë të shkëlqyeshme më në fund arrihet suksesi edhe në Pejë.

Kompania Artmotion nga sot ka përfunduar shtrirjen e rrjetit në Pejë dhe tashmë është në treg për të gjithë klientët e rinj me ofertë atraktive, paguaj një muaj prej 15 euro dhe merr dy tjerë falas.

Mbi 120 kanale dhe shpejtësi deri në 20Mbs/sek,pa depozitë dhe instalimi falas.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Edhe zyrtarisht Leon Goretzka sezonin tjetër do të jetë pjesë…