Artistja më e klikuar në “Youtube”

11 janar 2018 | 10:49

Viti 2017 ka qenë viti i sukseseve për shumë këngëtarë në mbarë botën, hitet e të cilëve kanë pushtuar top listat muzikore.

Por, duket se artistja që ka arritur më shumë sukses është Shakira, e cila ka lënë pas me klikime në “Youtube” koleget. Dy këngët e publikuara nga këngëtarja përgjatë vitit 2017, “Me Enomore” dhe “Perro Fiel”, kanë arritur shifra rekord klikimesh në “Youtube”.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Deputeti i Kuvendit të Kosovës, njëherësh kandidat për kryetar të…