Aston Villa rikthen interesimin për Rashicën

25 maj 17:07

Milot Rashica do të largohet gjatë verës nga Werder Bremeni. Skuadra e Aston Villës e ka rikthyer interesimin për 24-vjeçarin nga Vushtrria.

“BirminghamLive” raporton se Aston Villa tashmë e ka kontaktuar skuadrën e Bremenit për ta parë mundësinë e transferimit të Rashicës në Angli.

Interesim për reprezentuesin e Kosovës në vazhdimësi kanë shfaqur edhe Bayer Leverkuseni, Leipzigu, Southamptoni dhe Leedsi.

/Epoka e re/ 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
26.05.2021 Punime të domosdoshme për siguri të sistemit Prishtinë 1.…