Atletico ngushton epërsinë ndaj Liverpoolit (video)

19 tetor 21:32

Vazhdojnë të shënohen gola në ndeshjen mes Atletico Madridit dhe Liverpoolit. Atletico Madrid e ka ngushtuar në 1-2 epërsinë ndaj Liverpoolit në “Wanda Metropolitano”.

Vendasit, që e nisën keq ndeshjen duke pranuar dy gola të shpejtë, rihapën sfidën në minutën e 20-të. Antoine Griezmann shënoi për vendasit, gol që ndërhyri VAR, por s’pati ofsajdë dhe u pranua.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
PSG-ja ka shënuar gol RB Leipzigut. Në minutën e 10-të,…