Avni Arifi fillon punën e ambasadorit në Emiratet e Bashkuara Arabe

17 prill 2019 | 10:28

“Sot kam filluar punën e ambasadorit të Republikës së Kosovës në Emiratet e Bashkuara Arabe”, ka shkruar Avni Arifi në llogarinë e vet në “Facebook”.

Ai ka shkruar se përfaqësimi i duhur i Kosovës në këtë pjesë të botës është me rëndësi të posaçme politike dhe ekonomike.

“Falenderoj të gjithë ata që ma besuan këtë detyrë e në veçanti Kryeministrin Haradinaj. Si gjithmonë do të jem në funksion të detyrës”, ka shkruar Arifi.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Nëse pini Jaffa domethënë se ju i doni lëngjet e…