Axha tenton ta dhunojë mbesën 15 vjeçare në Dobrushë të Istogut

23 mars 08:44

Një person është arratisur pasi ka tentuar ta dhunojë mbesën e tij 15-vjeçare.

Indeksonline mëson se rasti ka ndodhur në fshatin Dobrushë të komunës së Istogut.

Emri i të dyshuarit është V. Ukaj, i cili i përket komunitetit egjitas.

Ukaj dyshohet për të kaluar kriminale, për veprat penale si vjedhje dhe posedim të narkotikëve.

Organet e hetuesisë në Pejë janë duke u marrë me trajtimin e rastit.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Deputetët e Kuvendit të Republikës së Kosovës do të mblidhen…