“Azet në gjendje jo të mirë”, ja si u sulmua eskorta e tij

23 maj 08:12

Mbrëmjen e së shtunës eskorta e rep-artisti Azet është sulmuar në kryeqytetin e Austrisë, Vjenë.

Burime të abcnews.al kanë zbuluar si ka ndodhur ngjarja. Mësohet se Azet ka dhënë një koncert shumë të madh, ku pjesëmarrës kanë qenë qindra njerëz.

Pas përfundimit të koncertit, ka pasur të shtëna me armë zjarri. Qytetarë të huaj janë munduar ta sulmojnë eskortën e artistit dhe kanë goditur me armë. Sakaq, raportohet se, fatmirësisht, nuk ka të lënduar.

Mirëpo, duket se kjo ngjarje ka ndikuar shumë tek Azeti, i cili thuhet se nuk është në gjendje të mirë emocionale.

Më poshtë janë pamjet nga koncerti dhe nga momenti kur artisti tentohet të sulmohet:

VIDEO KËTU

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Mot kryesisht i ndryshueshëm dhe mjaft dinamikë, parashihet të mbajë…