Babai i Hailey Bieber bën lutje për vajzën e tij dhe Justin Bieber

29 shkurt 2024 | 15:17

Stephen Baldwin babai i modeles së njohur Hailey Baldwin, ka kërkuar nga fansat të luten per vajzën e tij dhe burrin e saj pra, artistin Justin Bieber.

Me 25 shkurt misionari Victor Marks ka postuar një video në Instagram ku shihej Justin Bieber duke kënduar këngën “I Could Sing Of Your Love Forever” “Të krishterë, ju lutemi kur mendoni për Justin dhe Hailey, merrni një moment për të bërë një lutje të vogël që ata të kenë mençuri, mbrojtje, dhe t’i afrohen Zotit” thuhet në video. Më pas kjo video është ripostuar nga aktori Baldwin.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Presidenti rus, Vladimir Putin paralajmëroi vendet perëndimore sot se ekziston…