Babai ndërton një krevat princeshash për vajzën e tij

14 shkurt 11:48

Brandon Taylor e gjeti veten duke ndërtuar një krevat princeshash për vajzën e tij tetëvjeçare.

Vajza i ishte lutur t’i blinte një që ishte shumë i shtrenjtë ndaj ai vendosi t’ia ndërtonte me duart e tij.

“Ajo më dërgoi një fotografi të një krevati që kushtonte afërsisht 3 200 dollarë dhe 500 dollarë shtesë për transportin. Kështu që e ndërtova vetë”, ka thënë Brandon për “Love What Matters”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Justin Bieber dhe Selena Gomez ishin jashtë Los Angelesit për…