Ballkani shënon edhe golin e dytë

22 maj 2024 | 16:31

Skuadra e Ballkanit e ka shënuar edhe golin e dytë në finalen e Kupës ndaj Prishtinës (2-0). Golashënues është Meriton Korenica, në minutën e 52-të të takimit.

Pjesa e dytë e finales së Kupës në futboll mes Ballkanit dhe Prishtinës filloi me vonës, pasi  tifozët e Prishtinës, “Plisat” e kanë goditur me gjësende portierin e Ballkanit, Enea Koliçi.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ministrja e Turizmit dhe Mjedisit, Mirela Kumbaro, ka vizituar të…