Ballkani shënon edhe golin e tretë ndaj BATE Borisov

24 gusht 2023 | 22:17

Ballkani është duke e dominuar ndeshjen ndaj BATE Borisov dhe tash epërsia është 3-1. Goline  tretë e shënoi Tolaj në minutën e 67-të. Ishin mysafirët që shënuan të parët, por Ballkani u rikthye fuqishëm dhe shënoi tre gola.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ministrja e Arsimit e Kosovës, Arbërie Nagavci, njoftoi të enjten…