Ballkani transferon edhe Kukajn

04 janar 2018 | 17:33

Ish-mbrojtësi i Prishtinës dhe së fundmi i KEK-ut, Liridon Kukaj është lojtari i ri i skuadrës së Ballkanit nga Theranda.

Këtë skuadër para Kukajt e kanë zgjedhur për të vazhduar karrierën edhe dy ish-lojtarët e tjerë të Prishtinës, Berat Hyseni dhe Visar Berisha.

Më përforcimet e bëra skuadra e Ligës së Parë e synon inkuadrimin në Vala Superligën e Kosovës në futboll.

Redaksia online
(e.r. / epokaere.com)

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ministri i Shëndetësisë (MSh), Uran Ismaili, ka bërë me dije…