Ballkani transferon Eminin dhe Krasniqin

02 qershor 19:11

Skuadra e Ballkanit nga Theranda ka “bombarduar” në këtë afat kalimtar me dy transfere.

Fotografia e FC Ballkani

Skuadra e rikthyer në elitën e futbollit të Kosovës ka transferuar Leart Eminin nga Llapi dhe Besnik Krasniqin nga Vëllanzimi i Gjakovës. Drejtuesit e kësaj skuadre kanë paralajmëruar edhe transferime të tjera, sepse synimet e tyre në elitë janë të mëdha.

(Epoka e re)

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Këngëtari Vehbi Berisha me vajzën e tij, Fjollën i kanë…