Ballon d’Or, Ronaldo del i gjashti

29 nëntor 21:48

Pesë herë Topi i Artë, Cristiano Ronaldo, këtë herë ka arritur të renditet i gjashti në garën për Topin e Artë.

Portugezi gëzoi një stinor solid me Juventusin dhe pati paraqitje fantastike për Portugalinë por nuk arriti të fitojë trofe.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Portieri i PSG-së, Gianluigi Donnarumma ka fituar çmimin e portierit…