Barça në telashe, Roberto rezulton pozitiv me Covid

02 dhjetor 13:57

Telashet për skuadrën e Barcelonë nuk po ndalen, pasi përveç lëndimit të disa futbollistëve sot pozitiv në testin për Covid ka dalë edhe mbrojtësi Sergi Roberto.

Klubi nga “Camp Nou” ka njoftuar se futbollisti në fjalë është mirë më shëndet dhe do të jetë dy javë i izoluar. Dje është raportuar se pas telasheve në vijën e fundit, Barcelona ka shfaqur interesim për transferimin e futbollistit shqiptar Shkodran Mustafi.

(Epoka e re)

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Grupit Parlamentar të Nismës Socialdemokrate dhe AKR-së, i janë bashkuar…