Grupi parlamentar i Nismës rritet edhe me katër deputetë

02 dhjetor 13:54

Grupit Parlamentar të Nismës Socialdemokrate dhe AKR-së, i janë bashkuar edhe katër deputetë të ish-Grupit Parlamentar 6+.

Deputetët që i janë bashkuar këtij grupi janë Duda Balje, Fikrim Damka, Fidan Jilta dhe Albert Kinolli.

Burimet e gazetës “Epoka e re” brenda këtij subjekti politik kanë mësuar se  tashmë ky grup do të quhet Grupi Parlamentar Nisma-AKR-6+.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ushtruesi i detyrës së kryetarit të Partisë Demokratike (PDK), Enver…