Barça zyrtarizon Arthur Melon

12 korrik 16:03

Barcelona ka zyrtarizuar transferimin e futbollistit Arthur Melo nga Gremio de Porto.

“FC Barcelona dhe Gremio de Porto Alegre kanë arritur marrëveshje për transferimin e lojtarit Arthur Henrique Ramos de Oliveira Melo, pas marrëveshjeve që u arritën në mars”, thuhet në njoftimin e Barçws.

Ky futbollist i ka kushtuar skuadrës spanjolle 31 milionë euro, ai do të nënshkruajë një kontratë gjashtëvjeçare dhe klauzola e tij do të jetë 400 milionë euro.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Nënkryetari i Partisë Socialdemokrate (PSD), Visar Ymeri, ka bërë me…