Barcelona triumfon ndaj Villarealit

27 gusht 2023 | 21:16

Sfida mes Villarealit dhe Barcelonës ka dhuruar show. Katalanasit kanë fituar me shifrat 3-4.

Për katalanasit shënuan De Jong, Fati, Lewandowski, dhe Torres ndërsa për Villareal realizuan Foyth, Sorloth, dhe Baena.

Ndërkohë në ndeshjen e radhës, Barcelona përballet në transfertë me Osasunën.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Prishtina Parking ka njoftuar se orari i parkingjeve nga e…