Bashkëjetoi me një të mitur, arrestohet një person në Pejë

24 prill 2024 | 08:50

Është arrestuar dje një person në Pejë, i dyshuar se ka bashkëjetuar me një vajzë të moshës nën 16-vjeçare.

Me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

“Rr. Emin Basha, Pejë 22.04.2024 – 07:45. Lidhur me rastin, është arrestuar  i dyshuari mashkull kosovar dhe me vendim të prokurorit  i njëjti është dërguar në mbajtje”, thuhet në njoftim.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Është arrestuar një burrë ne Rahovec, pasi i njëjti ka…