Bashkëshorti i Shkurte Fejzës pas aksidentit po trajtohet në Spitalin e Prizrenit, gjendja e tij është stabile

23 shkurt 2024 | 13:47

Bashkëshorti i Shkurte Fejzës, Hajrush Behluli i cili është aksidentuar sot (e premte) nga një veturë në Prizren është duke u trajtuar në Spitalin e Prizrenit.

Lajmin për “Telegrafin” e ka bërë me dije mjeku i emergjencës, Afrim Jahaj, i cili po ashtu se gjendja shëndetësore e tij është stabile.

Jahaj ka bërë me dije se Behluli do të qëndrojë 24 orë dhe të shtunën do të lirohet.

“Gjendja shëndetësore e tij është stabile dhe do të qëndrojë 24 orë e nesër do të lirohet”, ka thënë Jahaj.

Ndërsa në një prononcim për “Telegrafin” vajza e Shkurte Fejzës, Gresa ka thënë se babai i saj është në gjendje të mirë shëndetësore.

 

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Apelimi i Rusisë kundër vendimit të Komitetit Olimpik Ndërkombëtar (IOC)…