Bayerni kalon në epërsi ndaj Barcelonës (video)

08 dhjetor 21:45

Bayern Munchen ka shënuar golin e parë kundër Barcelonës

Është Muller që shënoi një gol të çuditshëm. Lewandoski e dribloi mirë Piquen dhe arriti që të asistoi për Muller i cili arriti që me parabollë të shënoi gol në minutën e 34-të të ndeshjes.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Bora e madhe që ka rënë në Bergamo të Italisë…