Bayerni pa problem e kalon Dortmundin

20 dhjetor 2017 | 22:44

Bayern Munchen e ka mposhtur Borussia Dortmundin (2-1) dhe është kualifikuar në çerekfinale të Kupës DFB në Gjermani.

Golat për Bayernin i shënuan Jerome Boateng dhe Thomas Muller, kurse për Dortmundin golin e vetëm e realizoi Andriy Yarmolenko. Për fazën tjetër janë kualifikuar edhe Werder Bremen dhe Bayer Leverkusen.

Redaksia online
(e.r. / epokaere.com)

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Policia gjermane ka njoftuar sot se kanë arrestuar një 29-vjeçar,…